اصلا حوصله دو سال پیش را ندارم. راستشو بخواهید خسته شدم یا هرچی که فکرش را بکنی. تقریبا دو سال و نیم پیش بود که یک وبلاگ زدم. اون وبلاگ به طور کلی مسیر زندگیم را تغییر داد. یک داستان طولانی اما شیرین برای خودم حداقل، که بنا به مسائلی از گفتنش اینجا معذورم. تو اون یکی هفته ای یک بار آپ میکنم و میزان نظرات هم خوبه، 25تا50تقریبا. ولی برام مهمه که اونجا 90 درصد نظرات که داده میشه، پست مذکور را میخونند، عقایدم را نقد میکنند، باهاشون بحث میکنم و واقعا ارزش داره.

ولی اینجا هنوز هیچی نشده یک نفر میاد و با اعصابم بازی میکنه. اصلا اینجا عقیده ای ندارم!!! اینجا یک جوون 20ساله مفلوکم!!! اینجا به نوعی خودمو کشتم. خودی که دوسال طول کشید که تا حدودی پیداش کنم، عقایدش را بفهمم و بگذارم نقدش کنند، افکاری که گاها مسخره بود، گاها چیزی بود که اون گنده گنده ها هم ازش سر در نمی آوردند. الان اونها را هم از یاد برده ام!! باید برم پست مربوط را بخونم تا یادم بیاد چی گفتم!!!

دیگه خبری از شریعتی و مطهری نیست. دیگه با داستان های کافکا درگیر نمیشم!!! از چخوف فقط تاریخ زنده و نقل از دفتر خاطرات یک دوشیزه و کبریت بی خطر(این یکی را فقط اسمش!!) را به خاطر دارم. از سهراب فقط کفشهایم کو را به خاطر دارم. فرزند نیل را به کل از خاطر بردم، سینوهه را تا حدودی. از کتابهایی که درباره جنگ جهانی دوم خوندم، فقط یکم دست نوشته دارم. از حکمت سقراط و افلاطون که ذکاالملک نوشته بود فقط چندتا گفتگو کوچیک را به یاد دارم(اوتوفرون و؟!). از همه مهتر یادم رفته ابله داستایوسکی که نام این وبلاگ را بر اساس اون انتخاب کردم چی شد!!!فقط چندتا اسم: ناستازی، آگلائه، پتیت سین(؟)و هیچ. ریاضی که چند وقت پیش با 18ونیم پاس کردم را باید برم بخونم چون به کل یادم رفته و این ترم سر و کارم فقط با انتگراله.

مزخرف شدم!!! حافظه ام صفر!! حوصله ام صفر. شور و هیجانم بیست و پنج صدم!!هوشم(فعلا مرخصیه).

میرم مرخصی تا وقتی که، مرخصی اون بالایی ها تموم بشه. گه گاهی اینجا مینویسم.

کفشهایم کو

چه کسی بود صدا زد: سهراب؟

آشنا بود صدا مثلا هوا با تن برگ

........(اوج شعر اینجا است که من خیلی دوست دارم)

من که از بازترین پنجره با مردم این ناحیه صحبت کردم

حرفی از جنس زمان نشنیدم

میدونید دارم تو دلم به خودم چی میگم؟ به قول یرژیل مجی!!من تو ذهنم میگم: مجی خاک تو سرت کنند!!!

تو اون یکی هم فعلا دارم خاطره مینویسم!!!خوبیش اینه که اونجا خاطرات طنزم را مینویسم و مثل اینجا کسل کننده نیستم!!!

/ 1 نظر / 13 بازدید
mehdi

سلام. چه وبلاگ خوبی داری! اگه مایل بودی بیا برا هم لینک بزاریم.